Üyeliksiz Sesli Chat

Sesli Chat 0 Yorum16 Mart 2016 686 Görüntüleme

Sesli chat odaları içerisine üyeliksiz giriş yaparak arkadaş bulmak isteyen bay ve bayan kullanıcılar, sizlerde chat odalarımızda hem sohbet edip, stres atıp hemde üye olmadan arkadaş edinebilirsiniz. Seslisaray.com platformunun bu fırsatını değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

Sesli chat siteleri arasında Seslisaray.com sitemiz iddalı bir şekilde ilerlemektedir. Chat odaları içerisine ücretsiz ve üyeliksiz giriş yaparak, bay ve bayan kullanıcılarla sesli ve görüntülü sohbete başlayabilirsiniz. Saygı ve sevgi çerçevesinde seviyeli sohbetler edin. Bizde Seslisaray.com ekibi olarak sizlere ücretsiz bedava arkadaş bulmanız için hizmet sunalım.

Üyeliksiz sesli chat yapabileceğiniz sohbet sitemiz hakkında sizlere biraz bahsedecek olursak; Sitemiz ücretsiz olup, kullanıcılarına sesli ve görüntülü sohbet sitesidir. Sesli ve görüntülü sohbet edebilmeniz için bilgisayarınızda takılı bir adet kamera ve mikrofon bulunması gerekmektedir. Sohbet odaları içerisindeki bay ve bayanlar ile sohbet edebilmeniz için rumuzunuzu yazdıktan sonra sizlerden bir defaya mahsus SpeakyChat Activex uygulamasını indirmenizi ve yüklemenizi gerçekleştirip sohbet odaları içerisine bağlanmış olacaksınız. SpeakyChat görüntü ve ses kalitesi için gerekli java uygulmasıdır.

Türkiye ve Avrupa'nın seviyeli, kaliteli ve güvenilir sesli chat odaları aracılığı ile yeni arkadaşlıklar, dostluklar, birliktelikler ve keyifli vakitlerinizi Seslisaray.com ayrıcalığı ile yaşayın!