Speakychat.me Sesli Sohbet Güncellemesi

Sesli Sohbet 0 Yorum22 Eylül 2016 178 Görüntüleme

Merhabalar, yetkili arkadaşlarım ve kullanıcılarımız bildiğiniz üzere Speakychat.me teknoloji'nin gelişmesiyle beraber bir çok yenilikler ile kendine has sesli sohbet tadını doyumsuz hale getirmektedir.

Başlığımızda da belirttiğimiz gibi Speakychat Sesli Sohbet güncellemesi hakkında sizleri bilgilendirmek amaçlı yapılan güncellemeleri aktaralım.

Speakychat.me Sesli Sohbet 2016

Evet arkadaşlar ilk olarak sizlere speakychat.me saldırı koruması sunucularına taşındığını ve dışarıdan gelen Lamer olarak adlandırılan bu Hackerlere karşı korumalanmıştır. Bu nasıl bir korumadır? Bu korumada sesli sohbet odalarından düşme sorunu, mikrofonda sesinizin kesilmesi ve sesli sohbet odalarına giriş yaparken sorun yaşayanlar için oluşturulmuş koruma sistemidir.

Başka bir güncelleme olarak sizler IP adresileri koruma altına alınmıştır. Bu koruma ile sizlerin IP adresini alaran internet hızınızı zayıflatan Lamerlerin önüne geçilmiştir. Herhangi bir sebeb ile sizlerin IP adresi kesinlikle başka bir kullanıcının ve yetkilinin eline geçmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Diğer bir güncelleme ise denemeden sonra daha henüz tam sistemi kurulmayan Speakychat Mobil girişidir. Bildiginiz üzere 2 ay önce sizlere sevinçli haber vermiştik. Fakat yetkililerin bizlere bildirdiği üzere daha sağlam ve sorunsuz olması için biraz daha zaman istediklerini üzülerek söylüyoruz. Speakychat.me yetkilileri Kış ayların da Mobil girişi aktif edeceklerinin sözünü aldık. İnşallah kısa sürede sevinçli haberimizi seslisaray.com adresimizden vereceğiz.

speakychat.me

Sesli sohbet artık yazılı chat devrini tamamen sonlandırarak, mesaj ile tanışma veya yazılı oalrak arkadaş edinme gibi eski tip sohbet platformlarının lideri olmuştur. Çünkü insanlar artık birbirleri ile sesli ve görüntülü konuşarak tanıyor ve daha samimi bir arkadaşlık kurabiliyorlar.

Sizlerde sesli ve kameralı olarak ücretsiz canlı sohbet edebileceğiniz sohbet odalarımıza Speakychat Activex uygulamasını bir defalık indirip kurmanız sonucunda bağlanabilir ve ücretsiz sesli görüntülü chat yapabilirsiniz.

Sohbet Bizim İşimiz Tercih Sizin SesliSaray.Com