Speakychat LB Mobil Giriş

Mobil Sesli Sohbet 2 Yorum10 Nisan 2016 1341 Görüntüleme

Merhaba değerli seslisaray.com mobil sesli sohbet kullanıcılarımız.

Teknolojinin günde güne gelişmesi ile birlikte cep telefonları ve tabletlerimizden artık sohbet siteleri ve arkadaşlık sitelerine giriş yapmaktayız. Fakat kullanıcılarımıza sesli chat hizmeti vermiş olduğumuz Speakychat LB sohbet odaları içerisine bağlanamamaktaydık. Speakchat LB yetkilileri ile uzun görüşmeler sonrası çok kısa zamanda sistemi güncelleyip mobil sesli sohbet hizmetini vereceklerini söylemişlerdi. Bugün itibari ile aldığımız kesin bilgilerden sonra sesli sohbet ve kameralı sohbet edebileceğiniz Speakychat LB sohbet odaları içerisine Anroid Market, Apple Store, Windows Market ve Blackberry işlemci cihazlardan giriş yapabileceksiniz.

SesliSaray Speakychat LB bildiğiniz veya gördüğünüz herhangi bir mobil sesli chat sitesi veya her hangi bir mobil sesli sohbet sitesi gibi olmayacaktır; yeni nesil ve kullanımı basit olacaktır.

Çok yakında siz değerli kullanıcılarımıza bu sayfamızdan gerekli bilgilendirmeyi sizlere sunacağız. Şimdilik herkese iyi sohbetler dileriz. Bizi takipte kalın !