Sohbet Sarayı

Sesli Sohbet 2 Yorum27 Eylül 2016 173 Görüntüleme

Yalnızlıktan sıkıldım ve takıldığım arkadaşlık siteleri ile artık kendime uygun birini bulamıyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Anlık olarak sesli ve görüntülü sohbet edebileceğiniz bedaca saray sohbet odaları hizmettedir.

Bildiğiniz üzere çoğu arkadaşlık platformaları artık ücretli hizmet vermekte olup, istenilen başarıyı elde etmek neredeyse imkansız hale geldi. Bu yuzden sizlere saray sohbet odaları ile kendinize göre bay veya bayan arkadaşı bulabileceğiniz bedava canlı sohbet hizmeti veriyoruz. Dünya'nın her yerinden internet aracılığı ile giriş yapabileceğiniz sesli sohbet odaları içerisin de her gun yeni ilişkiler ve arkadaşlıklar kuruluyor. Sende kendine göre uygun erkek veya kadın arkadaşı bulmak için Seslisaray.com sohbet odaları içerisine giriş yap.

Saray sohbet odalarına nasıl girilir?

Sitemize ilk defa giriş yapacak olan kullanıcılarımızın İnternet Explorer tarayıcısını kullanmasını öneriyoruz.

Internet Explorer

Sesli sohbete giriş resimlerine tıklyarak açılan sohbet paneline rumuzunuzu yazıp giriş yap butonuna tıklayınız.

sesli sohbete giriş

Karşınıza gelen SpeakyChat Activex Yükle resmine tıklayarak bilgisayarımıza indiriyoruz.

speakychat

Daha sonra tüm açık olan internet sayfalarını kapatıp, indirdiğimiz SpeakyChat Activex uygulamasını manuel olarak kuruyoruz.

Speakychat Activex uygulamasını yükledikten sonra yukarıdaki adımları tekrar uygulayıp giriş yapıyoruz. Otomatik olarak giriş yapacaktır. Eğer uygulamayı yüklerken doğru yüklediyseniz.

saray sohbet odaları

Giriş yapılmış yali bu şekilde olmaktadır. Eğer sizler bu şekilde sohbet odaları içerisine bağlanamadıysanız lütfen bizlere yorum yap kısmından yaşadığınız sorunları yazabilirsiniz. 7/24 yetkili arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmak için hizmetinizdedir.

Arkadaşlıklar, dostluklar ve yeni birlikteliklere seviyeli sohbet odaları içerisin de ücretsiz sesli ve görüntülü sohbet ederek kavuşun. Türkiye'nin ve diğer Avrupa ülkelerinin en kaliteli ve en güvenli platformu SesliSaray.Com aracılığı ile hayatınıza renk katabilirsiniz.