Sesli Sohbete Giremiyorum

YARDIM 2 Yorum12 Mart 2016 1025 Görüntüleme

Sesli sohbet siteleri çoğu kişinin favori arkadaş edinme ortamlarıdır. Sesli sitelere giriş yaparken, kullanıcılarımızın sıklıkla karşılaştığı problemlerinden bir tanesi ve en önemlisi sohbet odaları içerisine giriş yapamıyorum olmaktadır.

Sesli sohbet sitelerinde en çok rastlanan problem ise SpeakyChat Activex java kurulumu hatası gelmektedir. Bir çok kullanıcılarımız java uygulamasını virüs olarak algılamakta ve javayı yükleyip kurmadan siteye giriş yapmaya çalışmalarıdır. Şunu belirtmeliyizki java kurlumu sesli sohbet sitelerinde zorunludur ve hiç bir şekilde virüs içermemektedir.

Sesli Sohbet Odalarına Giremiyorum?

Özellikle karşılaştığımız sorunların başında gelen sohbet odaları içerisine giriş yapamıyorum diyen kullanıcılarımızın dikkatlice yazımızı okumanız ve adım adım uygulamanız sonucunda rahatlıkla sohbet odalarına giriş yapabileceksiniz.

  • Sesli sohbet sitelerine İnternet Explorer, Mozilla ve Opera tarayıcılarından giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Sesli sohbet odalarına ilk defa girecek olan ve daha önceden girmiş fakat sorun yaşayan kullanıcılarımızın SpeakyChat Activex java uygulamasını indirip bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir.

Not: İndireceğiniz java programı tamamen zararsız olup her türlü doğacak problemlerden SesliSaray.Com sorumludur.

SpeakyChat Activex indirmek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

  • SpeakyChat Activex uygulamasını indirdikten sonra bilgisayarınıza kurulum yaparken açık olan İnternet tarayıcılarınızı kapatmanız gerekmektedir. Aksi halde kurulum tamamlanmayacaktır.

Yukarıda kısa ve öz olarak anlattığımız adımları dikkatlice okuyup uyguladıktan sonra sohbet odaları içerisine kolay bir şekilde bağlanabilirsiniz. Tüm adımları takip ederek uyguladım fakat halen giriş yapamıyorum diyen kullanıcılar lütfen yorum kısmına karşılaştığınız problemi yazarak, yetkili arkadaşlarımız sizlere en kısa sürede dönüş yapıp yardımcı olacaklardır.

Arkadaşlıklar, dostluklar, yeni birliktelikler ve keyifli zaman geçirmek artık çok kolay. Türkiye'nin en kaliteli ve güvenilir sesli ve görüntülü sohbet sitesi SesliSaray.Com tüm olanakları ücretsiz sunmaktadır. İster misafiri girişi ile isterseniz kullanmak istediğiniz rumuzu ücretsiz kayıt ederek üye girişi ile sesli ve görüntülü sohbet etmeye başlayabilirsiniz.