Sesli Sohbet ile Eğlenceli Günler

Haberler 0 Yorum14 Eylül 2016 239 Görüntüleme

Merhabalar, Konu başlığımız da belirttiğimiz gibi internet aracılığı ile sanal ortamda takılıyorsanız gününüzün eğlenceli geçmesini istiyor ve bu eğlenceyi ücretsiz gerçekleştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Eğlenceli Günler

Yoğun iş temposu veya sıkıcı bir zamandan sonra bilgisayarınızın başına oturduğunuz da yaptığımız şey eğlenebileceğimiz bir ortam aramaktır. İşte tam burada son zamanlarda popüler olan sesli siteler gelmektedir. Sesli siteler aracılığı ile karşınızdaki canlı kullanıcılar ile sohbet edebilir, oyun oyanyabilir, mp3 dinletebilir veya canlı paylaşımlarınız ile birbirinden eğlenceli ortamalara katılabilirsiniz.

Sesli sohbet edebilmek için bilgisayarınız da bağlı mikrofon olması gerekmetedir. Eğlenebileceğiniz ortamların en popüleri sesli sohbet siteleri ücretsizdir. Kaliteli ve güvenli en iyi sesli sohbet sitesi Seslisaray.com sizlere 5 yildir kesintisiz hizmet vermektedir.

seslisohbet

Arkadaşlıklar, dostluklar ve yeni birliktelikler kurmak artık selsi siteler aracılığı ile çok kolay. Sesli siteler arasında en favorisindesiniz yani Seslisaray.com platformundasınız. Yapmanız gereken tek şey sesli sohbete giriş reismlerinden bir tanesine tıklamak ve rumuzunuzu yazıp sohbet odaları içerisine girmek.

İlk defa sohbet odalarına giren kullanıcılarımız lütfen Speakychat Activex indirip yükleyiniz. İnternet Explorer tarayıcısını da kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Diğer tarayıcılarda sorun çıkabiliyor.

Sesli sohbet ile eğlenceli vakit geçirmeye hazırsanız sizleri canlı sohbetlerin gerçekleştiği sesli sohbet odaları içerisin de bekliyoruz.