Sesli Sohbet Giriş Sorunu

YARDIM 1 Yorum11 Mayıs 2016 638 Görüntüleme

Değerli misafirlerimiz ve kullanıcılarımız son zamanlarda sizlerden aldığımız sesli sohbete giriş sorunu hakkında sizler için yardım sayfası hazırlamıştık. Fakat halen sesli chate giremiyorum diyen misafirlerimiz için bu makalemizi paylaşma gereği duyduk.

Sesli sohbet odaları içerisine bağlanmak için;

  • Öncelikle İnternet Explorer tarayıcısını kullanmanız gerekmektedir.
  • İlk defa sesli sohbet sitesine giriş yapanların Speakychat Activex java uygulamasını indirip kurmanız gerekmektedir. Activex uygulamasını kurarken İnternet Explorer açık olan tüm penceleri kapatınız. Aksi halde Activex kurulumu gerçekleşmez.
  • Speakychat Activex uygulamasını indirip kurduktan sonra İnternet Explorer taraycından SesliSaray.Com sesli chat linkine tıklayıp, sesli sohbet paneline bağlanıyorsunuz. Daha sonra kendinize ait RUMUZU yazıp giriş yap butonuna tıklayınız. Herşey sırasıyla tarif ettiğimiz şekilde yaptıysanız sorunsuz olarak sohbet odaları içerisine otomatik olarak bağlanacaktır.

Sesli chat odaları içerisinde neler yapabilirsiniz;

  • Sohbet odalarında bulunan bay ve bayan kullanıcılarla mikrofon aracılığı ile sesli olarak konuşabilir, webcam ile kaliteli kameralı görüşme gerçekleştirebilirsiniz.
  • SpeakyChat firmasının sağlamış olduğu animasyon ve smileler ile paylaşılan müziği ve canlı yorumlara eşlik edebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.
  • Sohbet odaları içerisinde 7/24 yetkili arkadaşlarımız bulunmaktadır. SesliSaray.Com platformu bünyesinde sizlerde yetki almak isterseniz başvuru odasından veya yetkili arkadaşlar gerekli bilgileri alabilirsiniz.
  • Sitemiz içerisinde yüzlerce sohbet odası mevcut olup, kendi ortamınızı sahibi olacağınız sohbet odasında kurabilirsiniz.

SesliSaray.Com'un sesli ve görüntülü sohbet hizmeti sayesinde; yeni arkadaşlıklar, birliktelikler, dostluklar ve hatta ciddi ilişkiler kurabileceğiniz bay ve bayanlar ile tanışabilirsiniz. Ücretsiz olarak bütün hizmetlerimizden faydalanabilir, yetkili arkadaşlarımızdan online 7/24 bilgi alabilirsiniz. Herkese iyi sohbetler dileriz.