Sesli Sitelere Giremiyorum Diyenler!

YARDIM 5 Yorum09 Ekim 2016 220 Görüntüleme

Değerli misafirlerimiz ve kullanıcılarımız araştırmalarımız sonucun da sesli sitelere giremiyorum, sesli chat odalarına bağlanamiyorum, sesli sohbet sitelerin de hata var diyenlere kesin çözüm yolları ile yardımcı olacağız.

Sesli sitelerin hepsi Speakychat.me java uygulamalı sesli ve göntülü sohbet etme sitesidir. Sohbet odaları içerisin de konuşma butonuna basarak mikrofon alabilirsiniz. Odada bulunan kullanıcılara müzik dinletebilir, canlı şarkı söyleyebilir, sohbet edebilir ve kendinizi gösterecek diğer kabiliyetlerinizi sergileyebilirsiniz. Tüm bunlar Seslisaray.com aracılığı ile ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

Sesli sitelere nasıl girilir?

Sitemize ilk defa giriş yapacak olan kullanıcılarımızın İnternet Explorer tarayıcısını kullanmasını öneriyoruz.

Internet Explorer

Sesli sohbete giriş resimlerine tıklyarak açılan sohbet paneline rumuzunuzu yazıp giriş yap butonuna tıklayınız.

sesli sohbete giriş

Karşınıza gelen SpeakyChat Activex Yükle resmine tıklayarak bilgisayarımıza indiriyoruz.

speakychat

Daha sonra tüm açık olan internet sayfalarını kapatıp, indirdiğimiz SpeakyChat Activex uygulamasını manuel olarak kuruyoruz.

Speakychat Activex uygulamasını yükledikten sonra yukarıdaki adımları tekrar uygulayıp giriş yapıyoruz. Otomatik olarak giriş yapacaktır. Eğer uygulamayı yüklerken doğru yüklediyseniz.

saray sohbet odaları

Giriş yapılmış yali bu şekilde olmaktadır. Eğer sizler bu şekilde sohbet odaları içerisine bağlanamadıysanız lütfen bizlere yorum yap kısmından yaşadığınız sorunları yazabilirsiniz. 7/24 yetkili arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmak için hizmetinizdedir.

Sesli chat sitelerine halen giremiyor veya önceden giriş yapıp şimdi giremeyenler bizlere yorum yap kısmından veya iletişim sayfamız dan bilgi alarak karşılaştığınız sorunu iletirseniz sizlere yardımcı olabiliriz.