Sesli Chate Giremiyorum

YARDIM 0 Yorum17 Mart 2016 742 Görüntüleme

SesliSaray.Com Chat odalarına giremeyenler! Yazımızı dikkatlice okuyup uygulayarak sesli chat odaları içerisine girememe nedenini kolaylıkla anlayabilir ve giriş yapabilirsiniz.

Sesli Chat Odalarına Girememe Nedenleri

  1. Sesli chat odalarımıza daha önceden girmiş, fakat şuanda giremiyorum diyen kullanıcılarımız yasaklı yani BANLI olmanızdan dolayı giremiyor olabilirsiniz. Bu yüzden sesli chat kurallarımız sayfamızı okuyup ordaki yasakları ihlal ettiğiniz olup olmadığına bakabilirsiniz. Suçsuz yere BAN yedim diyen kullanıcılarımız iLetisim sayfamızdan site sahibine ve yetkililerine ulaşabilirsiniz.
  2. Sesli chat odalarımıza girememe nedenlerinin birisi de İnternet Explorer tarayıcısının eski sürümünü kullanıyor olmanızdan kaynaklanıyordur.
  3. Sesli chat odalarımıza giriş yapmak için gerekli olan Adobe Flash Player eklentisinin bilgisayarınızda yüklü olmadığı için giremiyorsunuzdur.
  4. Sesli chat odalarımıza giriş yapabilmek için en önemli ve bilgisayarınızda yüklü olmadan giremeyeceğiniz SpeakyChat Activex eklentisini mutlaka her sorun yaşadığınızda indirip tekrar kurmanız gerekmektedir. Tarayıcıların güncellermeleri oldukça Speakychat de kendini sürekli yenileyip güncellemektedir.

Yasaklı yada BANLI iseniz bizlere ulaşmak için buraya tıklayın

İnternet Explorer güncelleştirmesi için buraya tıklayın

Bilgisayarınıza Adobe Flash Player eklentisini yüklemek için buraya tıklayın

SpeakyChat Activex uygulamasını indirmek veya güncellemek icin buraya tıklayın

NOT: Yukarıdaki eklenti ve uygulamar tamamen güvenli olup, kurulumunu yapamadığınız eklenti olduğundan ANTİ VİRÜS programınızı devre dışı bırakığ kurulum yapabilirsiniz.

Sesli chat odalarına tüm bunları yapmama rağmen halen giremiyorum? Benim başka problemim var diyen kullanıcılarımız YORUM YAP kısmından yaşadğınız sorunu bizlere bildirebilirsiniz.

Önceki paylaştığımız Sesli Sohbete Giremiyorum makalemizi de okumanızı öneririz.