Sesli Chat Sarayı

Sesli Chat 2 Yorum28 Nisan 2016 2208 Görüntüleme

Çok değerli sesli chat kullanıcılarımız ve online canlı chat arayan misafirlerimiz. Bu makalemizde sizlere sesli chat hakkında bilgi vereceğiz.

Sesli chat ile henüz yeni tanışan kullanıcılarımız ve daha önce hiç sesli chat ile tanışmamış olan misafirlerimiz bilmelidirki sesli siteler internet ortamında çok sayıda bulunmaktadır. Fakat sanal ortamda sohbet etmek, arkadaş edinmek ve dertlerinizi paylaşabilmek için güvenli bir platform sizler için önemli bir husus olmaktadır. Bazı sesli chat siteleri insanları çıkarları ve menfaatleri doğrultusunda yanıltıp farklı bilgiler edinip ona karşı kullanması sonucunda sesli chat ortamlarına negatif bakılmasını sağlamaktadır. Bu sebep den dolayı sizlerden öncelikle bir sesli chat sitesinde takılmadan önce o site hakkında bilgi edinmenizi daha sonra giriş yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Sesli chat, insanların sohbet odaları içerisinde mikrofon alarak karşısındaki kullanıcılara sesini duyurarak gerçekleştirdiği bir görüşme sistemidir. Sesli chat yaparken dikkat etmeniz gerekenler sohbet kurallari sayfamızda yer almaktadır. Sizlerden ricamız sohbet odaları içerisine bağlanmadan önce bir göz gezdirmeniz gerekmektedir.

Canlı Sohbet Odalarına Nasıl Girilir?

  • İnternet Explorer tarayıcısını kullanmalısınız.
  • Sohbet odalarına girebilmek için Speakychat Activex  yüklü olmalıdır.
  • Eğer yüklü degilse, yüklemek için tıklayınız.

​Speakychat Activex Nasıl Yüklenir?

  • İlk önce açık olan tüm internet sayfalarını kapatınız.
  • İndirmiş olduğunuz speakychat activex dosyasını bulup açıyorsunuz.
  • Dosyanın içerisinde bulunan  speakychatinstall.exe  dosyasının üzerine tıklayınız.
  • Açılan penceredeki adımlara  Next tıklayıp daha sonra finish butonuna basınız.
  • Tüm işlemleri sırasyla yaptıktan sonra sorunsuz bir şekilde canlı sohbet odaları içerisinde sesli ve görüntülü sohbet edebilirsiniz.

Sesli chat ile ilk defa tanışacak olan misafirlerimiz için hazırlamış olduğumuz sohbete giris yardim sayfamızdan adımları takip ederek kolaylıkla sohbet odaları içerisine bağlanabilirsiniz. Tüm adımları takip ettiğiniz ve uyguladığınız halde halen sohbet odaları içerisine bağlanamıyorsanız iletisim sayfamızdan veya makalemizin altına bulunan yorum kısmandan yetkili arkadaşlarımıza 7/24 ulaşabilir kafanıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.

Türkiye'nin en güvenilir ve en kaliteli sesli chat hizmeti vermekte olan SesliSaray.Com platformuna sizlerde kayıtsız, şartsız, ücretsiz olarak günün her saati bay ve bayanlar ile tanışabilir, yep yeni arkadaşlıklar dostluklar ve birliktelikler elde edebilirsiniz.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere hoş sohbetler iyi eğlenceler dileriz.