Saray Sesli Görüntülü Görüşme

Görüntülü Sohbet 4 Yorum01 Ekim 2016 163 Görüntüleme

Saray sesli görüntülü sohbet ile sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla ve akrabalarınız ile ücretsiz görüşebileceğiniz platformdur. Sohbet odaları içerisine bağlaranak gerçekleştireceğiniz görüntülü ve sesli görüşme ile hayatınıza renk katabilirsiniz.

Türkiye'nin yeni nesli sesli görüntülü görüşme platformları olan sesli siteler ile henüz tanışmayan misafirlerimiz için hazırlamış olduğumuz yazımız da sohbet odaları içerisine nasıl giriş yapabilir, sesli görüntülü görüşme için gerekli olan uygulama ve sohbet kurallarımız hakkında bilgi vereceğiz.

Saray Canlı Sohbet Odalarına Nasıl Bağlanılır?

Sitemize ilk defa giriş yapacak olan kullanıcılarımızın İnternet Explorer tarayıcısını kullanmasını öneriyoruz.

Internet Explorer

Sesli sohbete giriş resimlerine tıklyarak açılan sohbet paneline rumuzunuzu yazıp giriş yap butonuna tıklayınız.

sesli sohbete giriş

Karşınıza gelen SpeakyChat Activex Yükle resmine tıklayarak bilgisayarımıza indiriyoruz.

speakychat

Daha sonra tüm açık olan internet sayfalarını kapatıp, indirdiğimiz SpeakyChat Activex uygulamasını manuel olarak kuruyoruz.

Speakychat Activex uygulamasını yükledikten sonra yukarıdaki adımları tekrar uygulayıp giriş yapıyoruz. Otomatik olarak giriş yapacaktır. Eğer uygulamayı yüklerken doğru yüklediyseniz.

saray sohbet odaları

Giriş yapılmış yali bu şekilde olmaktadır. Eğer sizler bu şekilde sohbet odaları içerisine bağlanamadıysanız lütfen bizlere yorum yap kısmından yaşadığınız sorunları yazabilirsiniz. 7/24 yetkili arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmak için hizmetinizdedir.

Sesli Sohbet Kuralları

Sitemizin sesli sohbet odaları içerisin de belirli kurallarımız mevcut olup, bu kurallara uyulmaması halinde sistemden ban ve gag gibi komutlar ile uzaklaştırılabilirisniz. Sizlerin daha kaliteli ve güvenli ortam da sohbet edebilimeniz için saygı ve sevgi çerçevesi içerisin de yeni dostluklar, arkadaşlık ve birliktelikler kurabilirsiniz. Sohbet kurallarını okuma için tıklayınız.

İnternetiniz ile daha önce hiç giriş yapmadığınız sesli siteler de %100 anlık olarak sesli görüntülü görüşebileceğiniz sohbet odaları ile hayatınız renklenecek. Tüm bu avantajları Seslisaray.com farkı ile ücretsiz gerçekleştirebileceksiniz. Amacımız insanlarımızın daha fazla kandırılıp sanal ortamlardan soğumalarına engel olmaktır. Herkese şimdi den iyi sohbetler dileriz.