Saray Sesli Chat Sitesi

Sesli Chat 5 Yorum08 Ekim 2016 205 Görüntüleme

Sanal ortamda bulunan sesli chat siteleri ile vakit geçiren ve yeni kişilerle tanışığ arkadaş edinenler için saray sesli chat ücretsiz hizmet sunmaktadır.

Sohbet odaları içerisin de bulunan yüzlerce bay ve bayanlar ile sesli chat yapmak ücretsizdir. Bu avantakdan yararlanmak için sesli chate giriş resimlerine tıklayarak açılan panele rumzuunuzu yazıp giriş yap butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sesli chat sitelerine giremeyenler? Daha önce hiç sesli chat sitesine girmemiş ilk defa giriş yapacak olan misafirlerimizin Speakychat Activex uygulamasını bilgisayarınıza indirip kurmanız gerekmektedir. Bu işlem bir defa yapacağınız işlem olup diğer girişleriniz de otomatik olarak giriş yapabileceksiniz.

Sesli chat odaları içerisin de sesinizi kullanıcılara duyurmak için bilgisayarınız da mikrofon bulunması gerekmektedir. Ücretsiz olarak sesli görüşebileceğiniz chat odaları içerisin de sohbet kurallarımıza uymanızı, yetkili arkadaşlarımıza karşı gelinmemesini rica ederiz.

sesli chat

Sesli chat yapacağınız odalarımız dan Canlı Müzik Odası, Sohbet Odası, Muhabbet Odası, Siyaset Odası, Serbest Kürsü ve canlı sunumlar ile İzdicaç Odası hizmet vermektedir. Diğer chat odalarımız da mp3 dinletilmektedir. Ayrıca sizin de kendinize ait ücretsiz odanız olmasını, kendinizin belirlediği oda formatı ile takılmak istediğinizde yetkili arkadaşlarımız dan bilgi alabilirsiniz.

Yeni nesil chat sitesi olarak bilenen sesli chat siteleri ile daha kaliteli , güvenli ve ücretsiz görüşebilirsiniz. Seslisaray.com platformu olarak sizlere her zaman bu hizmetlerin en iyisini sunmak dan gurur duyuyoruz. Türkiye'nin ve Avrupa ülkelerin den katılan kullanıcılarımıza teşekkürü bir borç biliyoruz.