Dünya Sesli Sohbet Etsin

Sesli Sohbet 0 Yorum04 Ağustos 2016 489 Görüntüleme

Yeni kişilerle tanışmak onlarla sesli sohbet etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Dünya sesimizi duysun slogolanımız ile yep yeni sohbet panelimizde siz kullanıcılarımıza kameralı sohbet hizmeti veriyoruz.

Kameralı sesli sohbet ederek karşınızdaki bay ve bayanlarla birerbir sohbet etmenin diğer arkadaşlık platformlarından daha farklı olduğunu göreceksiniz. Diğer benzeri platformlarda ücret talep edilmektedir. Ayrıca verdiğiniz ücretin karşılığında sadece avatar resimlerine bakarak yazılı chat yapabiliyorsunuz. Seslisaray.com da online, birebir, canlı sohbetler ile karşınızıdaki kullanıcıyı yüksek görüntü ve ses kalitesi ile hem görüp hemde sesini duyabileceksiniz. Bunun adı sesli ve görüntülü sohbet etmekdir.

Sesli ve görüntülü sohbet etmek için bilgisayarınızda bir adet webcam ve mikrofon bulunması gerekmektedir.

Seslisaray.com sohbet odaları içerisine bağlanabilmek için lütfen SpeakyChat Activex yükleyiniz. Ayrıca internet explorer tarayıcısını kullanmanızı önemle rica ederiz. Aksi halde sohbet odaları içerisine bağlanmakta zorluk çekebilirsiniz.

Sizlerde yeni arkadaşlıklar, dostluklar ve özel hayat arkadaşı ile tanışmak istiyorsanız hemen Seslisaray.com sesli sohbet paneline giriş yapın. Aradğınız gerçek dostluğu ve arkadaşlığı bizim aracılığımız ile bulun.

Tüm Dünya'ya sesinizi sesli sohbet ile duyurun !