Canlı Saray Sohbet Odaları

Canlı Sohbet 0 Yorum15 Mart 2016 18247 Görüntüleme

Seslisaray.com sizi aradığınız kişilerle tanıştırıyor. Canlı saray sohbet odaları içerisinde karşınızdaki bay ve bayan kullanıcılar ile hem sesli sohbet hemde kameralı sohbet  etmek artık çok kolay ve bedava. Ciddi arkadaşlık düşünen ve kalıcı dostluklar arayanlar doğru adrestesiniz.

Sohbet odalarında bulunan bay veya bayan kullanıcılarla görüşmenizi sağlayan oldukça zevkli, oldukça kapsamlı ve kaliteli bir platformdur. SpeakyChat sistemi içerisinde herhangi bir aksama meydana gelmez, bir anda sistemden çıkış yapmaz, ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Sadece bir rumuz belirlemeniz, bilgisayarınızda bağlı olan bir webcam ve mikrofonunuzun olması yeeterlidir.

Canlı Sohbet Odalarına Nasıl Girilir?

  • İnternet Explorer tarayıcısını kullanmalısınız.
  • Sohbet odalarına girebilmek için Speakychat Activex yüklü olmalıdır.
  • Eğer yüklü degilse, yüklemek için tıklayınız.

Speakychat Activex Nasıl Yüklenir?

  • İlk önce açık olan tüm internet sayfalarını kapatınız.
  • İndirmiş olduğunuz speakychat activex dosyasını bulup açıyorsunuz.
  • Dosyanın içerisinde bulunan speakychat.install.exe dosyasının üzerine tıklayınız.
  • Açılan penceredeki adımlara Next tıklayıp daha sonra finish butonuna basınız.
  • Tüm işlemleri sırasyla yaptıktan sonra sorunsuz bir şekilde canlı sohbet odaları içerisinde sesli ve görüntülü sohbet edebilirsiniz.​

sesli chat

Chat Rulet, Omegle, ChatRandom ve diğer bildiğiniz tüm sistemleri artık unutun. Yep yeni sesli ve kameralı chat sistemi yani SpeakyChat ile tanışın. Yeni arkadaşlıklar, dostluklar ve bayanlarla flört edin. Tüm bunları ücretsiz ve üyeliksiz yapabileceksiniz. Hadi durmayın sizde sesli chat odalarına giriş yapın gözleirnizle görün!

7/24 günün her saati online birçok kişi canlı sohbet siteleri üzerinden hayalini kurduğu arkadaşını buluyor. Canlı sohbet odaları içerisinde kız arkadaş veya erkek arkadaş arayan bünlerce kişi araısndan siz de aradığınız aşkı veyan arkadaşı bulabilirsiniz. Türkiye'nin ve Avrupa'nın en kaliteli ve güvenilir sitesi Seslisaray.com aracılığı ile bedava canlı sohbet, kameralı chat ve sesli sohbet etmek istiyorsanız chat odaları içerisine bekliyoruz!