Canlı Saray Görüntülü Sohbet

Canlı Sohbet 0 Yorum30 Nisan 2016 10698 Görüntüleme

Günümüz Türkiye'de ve bir çok Avrupa ülkelerinde insanların internetini kullanarak sanal ortamda mikrofon ve kamera aracılığı ile görüşmesini sağladığı sistemdir.

Ülkemizde internet insan hayatına hızlı giriş yapmasıyla birlikte çok sayıda arkadaşlık canlı sohbet siteleri kurulmuştur. Bunun akabinde insanlarımız bu kuruluşların hem paylaşımcısı ve kullanıcısı olmuştur. Canlı görüntülü sohbet sayesinde yeni arkadaş edinmenin yanı sıra dost ve akraba çevresi ile ücretsiz görüşmenin mutluluğunu da yaşamaktadır. Çünkü SesliSaray.Com olmak üzere sanal ortamda çok sayıda canlı chat sitelerinin ücretsiz hizmet sağladıklarını bilmekteyiz. Fakat hepsinin kalitesi ve kullanım kolaylığı bizim tercih ettiğimiz SpeakyChat sistemi kadar hoş değildir. Sohbet odalarımız içerisnde; kamera açabilir, sesinzi duyurabilir, animasyon ve smile ifadeleri kullanabilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz bay ve bayan kullancı ile birebir sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.

Canlı Sohbet Odalarına Nasıl Girilir?

  • İnternet Explorer tarayıcısını kullanmalısınız.
  • Sohbet odalarına girebilmek için Speakychat Activex  yüklü olmalıdır.
  • Eğer yüklü degilse, yüklemek için tıklayınız.

​Speakychat Activex Nasıl Yüklenir?

  • İlk önce açık olan tüm internet sayfalarını kapatınız.
  • İndirmiş olduğunuz speakychat activex dosyasını bulup açıyorsunuz.
  • Dosyanın içerisinde bulunan  speakychatinstall.exe  dosyasının üzerine tıklayınız.
  • Açılan penceredeki adımlara  Next tıklayıp daha sonra finish butonuna basınız.
  • Tüm işlemleri sırasyla yaptıktan sonra sorunsuz bir şekilde canlı sohbet odaları içerisinde sesli ve görüntülü sohbet edebilirsiniz.

sesli siteler

SesliSaray.Com kullanıcılarına ücretsiz sohbet odaları içerisinde canlı görüntülü sohbet hizmeti vermekte olup, en kaliteli ve güvenilir sesli siteler, canlı siteler arasındaki yerini herzaman üst düzeyde tutmuştur.

İlk defa SesliSaray.Com sohbet paneli içerisindeki sohbet odalarında canlı ve görüntülü chat yapacak iseniz lütfen sohbete giris yardim sayfamızdan bilgi alınız. Herhangi bir konuda yardıma ihtiyaç duyduğunuz anda iletisim sayfamızdan bizlerle iletişime geçebilir, 7/24 sohbet odaları içerisinde bulunan yetkili arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz. Hoş sohbetler iyi eğlenceler dileriz.