Canlı Saray Giriş Yardım!

YARDIM 2 Yorum10 Haziran 2016 1718 Görüntüleme

Merhabalar değerli misafirlerimiz, canlı sohbet odaları içerisine bağlanamayan kullanıcılarımıza bu makalemizi hazırlayarak yardımcı olmaya çalışacağız.

Öncelikle sistemimizin basit ve kolay olduğunu bilirterek, %100 ücretsiz canlı görüntülü chat hizmeti sunmaktayız. Bu yuzden sizlerden tek istediğimiz seviyeli ve saygılı olmanızdır. İnternet ortamında çok sayıda canlı sohbet hizmeti sunan platform bulunmakta ve bu platformların birçoğu ücret talep etmektedir. Talep edilen ücreti versenizde SesliSaray.Com platformunun gerek ses kalitesi, gerek görüntülü kalitesini başka platformlarda bulamazsınız! Sohbet odaları içerisinde sizlere 7/24 yardımcı olacak yetkili arkadaşlarımız bulunmaktadır. Yetkili arkadaşlarımızdan günün her saati karşılaştığınız sorunu veya şikayetleirnizi iletebilirsiniz. Sitemizi sizlere sık sık olmasada ara ara makalelerimiz ile tanıtmaktayız. Şimdi daha fazla gözünüzü yormadan konumuza geçelim.

Canlı Sohbet Odalarına Nasıl Girilir?

  1. İlk başta yapmaniz gereken sitemizin ana sayfasında veya sohbet panelimizde görmüş olduğunuz SpeakyChat Activex indir butonlarına tıklayarak sohbet yazılımını bir defaya mahsus bilgisayarınıza indirip kurmanız gerekmektedir. Tamamen basit ve zararsız bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde sohbet odaları içerisinde sesli ve görüntülü sohbet edeceksiniz.
  2. Activex uygulamasını indirdikten sonra açık olan tüm Browserleri kapatıp uygulumamazı çalıştıralım. Kurulum çok basittir, yükle ve ileri seceneklerine tıklayarak 1-2 dakika içerisinde yükleme gerçekleşcektir. Eğer açık olan tarayıcılarınızı kapatmazsanız yükleme gerçekleşmeyecektir.
  3. Activex kurulumunu yaptıktan sonra İnternet Explorer tarayıcısını açıp, Google arama motoruna seslisaray yazınız. Daha sonra sitmeizin linkine tıklayarak sesli sohebte giriş resimlerinden herhangi birine basarak sohbet panelimizi açıyoruz.
  4. Açılan sohbet panelinde Kullanıcı Adınız kısmına tıklayarak kendinize ait RUMUZUNUZU yazarak giriş yap butonuna basiyoruz.
  5. Activex kurulumunu başarılı bir şekilde yüklemişseniz otamatik olarak sohbete bağlanacaksiniz.

canlı kameralı sohbet giriş

Yukarıdaki adımları takip ettim, fakat ben halen canlı sohbet odaları içerisine giremiyorum? Diyorsanız lütfen yorum yap kısmından bizlere yazınız. Yetkili arkadaşlarımız kısa süre içerisinde sizlerle iletişime geçektir.

SesliSaray.Com platformu tamamen bedava olup, sohbet panelimizde 100 adet sohbet odası bulunmaktadir. Sohbet odalarımızın her birinin içerisine 500 kullanıcı aynı anda giriş yapıp, ister sesli ve görüntülü isterseniz yazılı sohbet edebilirsiniz.

Sizlerinde kendinize ait yetki ve sohbet odanız olsun isterseniz, yetkili arkadaşlarımızdan gerekli bilgiyi alarak tüm fırsatlarımızdan ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Canlı ve kameralı sohbet bizim işimiz diyoruz. Tercihi sizlere bırakıyoruz. SesliSaray.Com kalite ve güvenin adresi.