Canlı Chat Sarayı

Canlı Sohbet 2 Yorum15 Ekim 2016 227 Görüntüleme

Seslisaray.com canlı chat sitesi olarak kullanıcılarımıza günün her saati 7/24 canlı chat hizmetini bedava olarak sunmaktayız. Sizler de canlı chat odaları içerisine bağlanıp yüzlerce bay ve bayanlar ile tanışıp arkadaş edinebilirsiniz.

Canlı chat sistemi Speakychat Activex uygulaması ile çalışmaktadır. Uygulamayı sohbet panelimize giriş yaparken Activex indir butonuna tıklayara indirip yükleyebilirsiniz. Yalnızca ilk defa giriş yapanların indirmesi zorunludur aksi halde canlı chat odaları içerisine bağlanamazsınız.

Canlı chat odaları içerisin de bulunan kullanıcılarımızla anlık olarak sesli ve görüntülü sohbet edebilirsiniz. Mikrofon aracılığı ile canlı şarkılar, mp3 müzikler ve farklı yorumlar ile eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Tüm bu avantajlardan bedava faydalanacaksınız. Sanal ortamda bulunan ücretli canlı chat sitelerin de görmediğiniz yep yeni bir sistem ile arkadaş edinmek için acele edin.

canlı chat sarayı

Türkiye'nin ve Avrupa ülkelerin den katılan yüzlerce bay ve bayanlar şuan Seslisaray.com aracılığı ile yeni arkadaşlıklar ediniyorlar. Sizlerde kayıtsız, şartsız ve koşulsuz canlı chat odalarına giriş yapın doyasıya canlı chate başlayın.