Canlı Chat Odaları

Canlı Sohbet 0 Yorum01 Mart 2016 580 Görüntüleme

Hizla artan ve sürekli olarak her gün yenileri eklenen sesli chat siteleri ve buna bağlı olarak da chat odaları içerisindeki kullanıcı sayısı dağılımını olumsuz yönde etkilemektedir. Bu sebebden sürekli açılan sesli sohbet siteleri SpeakChat yazılımını olumsuz yönde etkileyerek, site sahiplerinin kullanıcılarına emri baki davranak sanal ortamlardan uzaklaşmasına etki etmektedir.

Uzun zamandır internet ortamında bulunan MRC ve IRC sohbet sistemini tamamen rafa kaldıramasa bile birçok sohbet severler artık sesli siteler ile arkadaşlıklar ediniyorlar. MRC ve IRC sistemleri bilindiği üzere sadece yazılı chat uygulaması olup birebir sohbetleri kısıtlamalıdır. Sesli sohbet siteleri tam tersine yazılı chat, sesli chat, kameralı chat ve canlı chat hizmetlerini sunmaktadır.

SesliSaray.Com  5 yılı aşkın tecrübesi ile kullanıcılarına canlı chat odaları içerisinde seviyeli ve kaliteli sohbet olanağı sunmaktadır. Sitemizin ana sayfası, sohbet paneli ve chat odaları hegün geliştirilip sizlerin daha rahat ve kullanışlı sohbet edebilmesi için düzenlenmektedir.

İnsanlar artık mobil cihazlar ve tabletleri ile chat odalarına giriş yapmaktadır. SesliSaray.Com olarak Mobil Sesli Sohbet sistemini sizler için demo modunda yayınlayıp ücretsiz olarak deneme sürecini başlatmış durumdayız.

Bir önceki yazımız olan Mobil Sesli Sohbet Sistemi demo sürümünü inceleyip bizlere yorumlarınızı ve düşüncelerinizi bildirmenizi rica ederiz. İyi sohbetler dileriz.